Kariera

Do działu Client Service poszukujemy osoby na stanowisko Junior Account Executive.

Zadania:

• pomoc w zarządzaniu projektami z obszaru Interactive i Social Media,
• pomoc w przygotowywaniu raportów, analiz, prezentacji,
• aktywny udział w spotkaniach kreatywnych,
• współpraca z grafikami oraz programistami.

Wymagania:

• znajomość specyfiki pracy agencji interaktywnej/reklamowej,
• znajomość pakietu Office,
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• pracę przy ciekawych projektach dla dużych polskich i międzynarodowych marek.

Wyślij swoje CV na adres praca@hotchili.pl

Junior PHP Developer

Zadania:
• pomoc w tworzeniu nowych stron www,
• aktualizacja/rozbudowa istniejących stron www,