Nasz system zintegrowany jest z rządowym internetowym rejestrem Bazy Danych Odpadowych.

bdo obrazek

BDO to internetowy rejestr firm zajmujących się transportem lub magazynowaniem odpadów, jak i firm wytwarzających odpady w ramach swojej działalności lub wprowadzających na rynek polski importowane produkty i opakowania.

niebieska kropka niebieska kropka niebieska kropka

System ewidencji odpadów.

System ewidencji odpadów jest w pełni zintegrowany z rejestrem Bazy Danych Odpadowych. Dzięki niemu znacznie przyśpieszysz proces generowania kart BDO. Nowoczesny i łatwy w użytkowaniu interface pozwala na szybkie wdrożenie osób zajmujących się rejestracją kart. Modułowa budowa systemu jest gwarantem dowolnej personalizacji pod potrzeby i wytyczne klientów. Z naszego systemu korzystają duże korporacje, jak i niewielkie przedsiębiorstwa, którym zależy na usprawnieniu prac związanych z rejestracją kart w systemie BDO.

System jest przeznaczony zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dużych firm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom możliwe jest jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz integracja z używanym w firmie systemem finansowo-księgowym lub magazynowym. Program umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, co pozwala na sprawną i szybką obsługę kontrahentów.

niebieska kropka niebieska kropka

Podstawowe funkcje.

checkbox

Generator KPO i KPOK

Automatyczne generowanie Kart Przekazania Odpadów oraz Kart Przekazania Odpadów Komunalnych znacznie skraca czas generowania kart. Jednocześnie dostępna jest pełna historia wygenerowanych w systemie kart.

checkbox

Automatyczne przyjęcia KPO i KPOK

Przekazane Karty Odpadów przyjmowane są automatycznie do realizacji. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce kart szybko możesz dotrzeć do konkretnej Karty KPO lub KPOK. Dostępna jest również pełna historia przyjętych kart.

checkbox

Masowe pobieranie kart do audytu

Bez konieczności logowania do rejestru BDO pobieramy nawet do kilku tysięcy Kart KPO i KPOK jednocześnie. Weryfikacja Kart jeszcze nigdy nie była tak prosta.

checkbox

Sprawozdanie roczne

Corocznie wiele firm jest zobowiązanych do złożenia rocznego sprawozdania o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu odpadami. Nasz system oferuje automatyzacje sprawozdań rocznych z zakresu baterii, opakowań, sprzętu i odpadów komunalnych.

osoba

Nasz system to jedyne dostępne na rynku w pełni działające rozwiązanie!

Dzięki zautomatyzowanym procesom dokonasz obowiązkowych formalności szybko i w 100% online.

Wypróbuj już dziś
niebieska kropka niebieska kropka

Przewagi Systemu.

Bezpłatne szkolenia

Brak potrzeby logowania do systemu BDO

Pełna responsywność

Pełna automatyzacja procesu

Pełna interpretacja z API BDO

Elastyczna budowa modułowa

Dostosowanie wyglądu systemu do brandingu klienta

System stosowany przy współpracy z największymi organizacjami odzysku

Połączenia z danymi systemami magazynów, np. Naviero

Prowadzenie ewidencji kart odpadów

Pełna zgodność z przepisami w zakresie gospodarowania odpadów

Dostęp przez wielu użytkowników jednocześnie

Support techniczny

Hosting dedykowany

strzalka
strzalka

Referencje.

Zaufało nam ponad 200 firm. Pracujemy dla startujących projektów, jak i dla liderów w swoich branżach.

Współpraca z hc digital obejmuje wsparcie naszej strony firmowej oraz sklepu online. Szerokie zaplecze usług oraz odpowiedzialny i kompetentny team są gwarantem realizacji wyznaczonych celów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Aleksandra

Export & Marketing Manager

Cenimy hotchili za współpracę, profesjonalizm, innowacyjność i elastyczność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając jednocześnie o wzorowe relacje z klientem.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Łukasz

Head of Marketing

Razem z Hotchili od 7 lat jesteśmy partnerami w zakresie działań digitalowych. W trakcie naszej współpracy HC digital efektywnie wspiera nas w realizacji kolejnych celów biznesowych i z łatwością dotrzymuje ustaleń.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Jakub Kłoczewski

Dyrektor Marketingu

Dotychczasowa współpraca z firmą hotchili pozwala nam polecić ją jako rzetelną i godną zaufania. Jakość usług całkowicie nas satysfakcjonuje i zachęca do dalszej współpracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Krzysztof Pykel

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemnością mogę polecić firmę do współpracy nawet przy najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach internetowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Piotr Michałowski

Brand Manager

Nasza współpraca od samego początku jest owocna, a przygotowane materiały zawsze odznaczają się wysokim poziomem graficznym i programistycznym.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Marcin

Departament Marketingu

Zgrany, kreatywny zespół profesjonalistów, który służy radą i bieżącym wsparciem. Nie sposób przegapić domową wręcz atmosferę panującą w hotchili.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Katarzyna

Associate Director

Hotchili jest naszym partnerem w zakresie marketingu internetowego i efektywnie wspiera nas w realizacji założonych celów biznesowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Roman

Marketing Manager

kropka
kropka

Wyceń projekt.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych realizacji lub potrzebujesz oferty na zaplanowane już działania, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio posmakuj@hotchili.pl

Zawsze możesz umówić się z nami na spotkanie, chętnie zaprezentujemy portfolio osobiście. Być może będzie to początek naszej długofalowej współpracy!  

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana.