Strona główna / Realizacje / Compensa LP

Compensa

Towarzystwo ubezpieczeniowe austryjackiej grupy Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od ponad 30 lat. W ofercie Compensy znajduje się szeroki zakres ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz firm.
Compensa zdrowie to ubezpieczenie dedykowane osobom oczekującym gwarancji ekspresowego dostępu do konsultacji lekarskich w ramach prywatnej opieki.

compensa
compensa strona

Landing page.

W branży marketingowej określana jest tak strona docelowa lub strona produktowa. Landing page jest szczególnym rodzajem strony www, której zadaniem może być na przykład pozyskanie leadów. Prowadząc kampanię reklamową strona tego typu jest zazwyczaj pierwszym miejscem, do którego trafia klient zainteresowany produktem, usługą. Musi charakteryzować się prostotą i intuicyjnością. Użytkownicy, którzy zostaną przekierowani z kampanii na landing page produktowy powinni zrealizować zakładane przez nas działania. Może to być działanie w postaci wypełnienia formularza, kontakt telefoniczny, czy też pozostawienie kontaktu do siebie.

Skuteczny landing page powinien być dobrze zaprojektowany, a jego cel ustalony przed rozpoczęciem prac. Na etapie projektowania należy pamiętać, że każdy element, który odciąga uwagę odbiorcy będzie wpływał negatywnie na konwersje.
Do najważniejszych cech zalicza się profesjonalny projekt UX i UX, estetyczny projekt graficzny, oczywiste CTA (call to action), programowanie oraz optymalizacja pod kątem SEO.

compensa-strona port-strona
compensa-strona port-strona

Typografia.

Wykorzystane w projekcie graficznym kolory oraz font wyznaczone zostały przez Design System Klienta.

Ornitons

Bold

Nunito

Bold, regular

Roboto

Bold, regular

Kolory.

Kolorystyka projektu ściśle związana z KV kampanii oraz marką.

#208840

#88CA26

#F7F7F7

Następna realizacja

Zapoznaj się z naszymi realizacjami.

Referencje.

Zaufało nam ponad 200 firm. Pracujemy dla startujących projektów, jak i dla liderów w swoich branżach.

Współpraca z hc digital obejmuje wsparcie naszej strony firmowej oraz sklepu online. Szerokie zaplecze usług oraz odpowiedzialny i kompetentny team są gwarantem realizacji wyznaczonych celów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Aleksandra

Export & Marketing Manager

Cenimy hotchili za współpracę, profesjonalizm, innowacyjność i elastyczność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając jednocześnie o wzorowe relacje z klientem.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Łukasz

Head of Marketing

Razem z Hotchili od 7 lat jesteśmy partnerami w zakresie działań digitalowych. W trakcie naszej współpracy HC digital efektywnie wspiera nas w realizacji kolejnych celów biznesowych i z łatwością dotrzymuje ustaleń.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Jakub Kłoczewski

Dyrektor Marketingu

Dotychczasowa współpraca z firmą hotchili pozwala nam polecić ją jako rzetelną i godną zaufania. Jakość usług całkowicie nas satysfakcjonuje i zachęca do dalszej współpracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Krzysztof Pykel

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemnością mogę polecić firmę do współpracy nawet przy najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach internetowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Piotr Michałowski

Brand Manager

Nasza współpraca od samego początku jest owocna, a przygotowane materiały zawsze odznaczają się wysokim poziomem graficznym i programistycznym.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Marcin

Departament Marketingu

Zgrany, kreatywny zespół profesjonalistów, który służy radą i bieżącym wsparciem. Nie sposób przegapić domową wręcz atmosferę panującą w hotchili.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Katarzyna

Associate Director

Hotchili jest naszym partnerem w zakresie marketingu internetowego i efektywnie wspiera nas w realizacji założonych celów biznesowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Roman

Marketing Manager

kropka
kropka

Wyceń projekt.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych realizacji lub potrzebujesz oferty na zaplanowane już działania, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio posmakuj@hotchili.pl

Zawsze możesz umówić się z nami na spotkanie, chętnie zaprezentujemy portfolio osobiście. Być może będzie to początek naszej długofalowej współpracy!  

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana.