Sklepy internetowe

Profesjonalny sklep internetowy umacnia pozycję firmy na rynku i wpływa na jej postrzeganie przez klienta. Dobrze zaprojektowany sklep sprawia, że klienci wracają po kolejne zakupy. Sklep jest przyjazny w obsłudze dla właściciela, wyposażony w liczne raporty, statystyki oraz zintegrowany z systemem magazynowym, a także z systemem płatności.

Profesjonalny sklep internetowy dla Twojej marki.

W naszej ofercie znajdziesz proste, funkcjonalne rozwiązania dla małych przedsiębiorstw oraz rozwiązania zaawansowane dedykowane dużym strukturom. Wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

hotchili

eCommerce

Sklep szyty na miarę Twoich potrzeb. Stworzyliśmy autorskie oprogramowanie dla e-sklepów, które pozwala na 100% dopasowanie funkcjonalności sklepu internetowego do specyfiki Twojej działalności. Nasz e-sklep wyposażony jest w intuicyjny oraz przejrzysty graficznie system zarządzania. Nasze rozwiązanie jest kompatybilne z większością systemów magazynowych, np. Navireo.

Zapytaj o wycenę
Polecana oferta
magento

Magento jest jedną z najpopularniejszych i najnowocześniejszych platform e-commerce na świecie. Jako technologia Open Source nie wymaga od użytkowników ponoszenia opłat licencyjnych, a także zapewnia bardzo duże możliwości modyfikacji i konfiguracji funkcjonalności. Platforma Magento to świetny wybór dla sklepów internetowych średniej i dużej wielkości, a także małych e-commerce, które myślą przyszłościowo.

Zapytaj o wycenę
wooCommerce

WooCommerce to wtyczka do WordPressa, która pozwala przekształcić stronę www w e-sklep o szerokiej gamie funkcjonalności. Bez względu na to, w jakim sektorze rynku prowadzisz działalność oraz w jakim modelu chcesz prowadzić e-sprzedaż, możesz skonfigurować WooCommerce zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Zapytaj o wycenę

Etapy tworzenia sklepu internetowego.

Proces tworzenia sklepu internetowego jest podobny do procesu tworzenia strony www.

1

Brief.

Pozwoli nam poznać wymagania i potrzeby dotyczące sklepu internetowego. Dobrze wypełniony brief pozwoli nam na zaprojektowanie platformy spełniającej Twoje oczekiwania.

2
Icons / Icon 4 Created with Sketch.

Projekt graficzny.

Tworzymy dedykowany projekt graficzny, spójny z dotychczasową komunikacją Twojej marki. Już na etapie projektu skupiamy się na elementach, dzięki którym twój profesjonalny sklep będzie generował zysk.

3
Icons / Icon 5 Created with Sketch.

Wdrożenie programistyczne.

Kodujemy zaakceptowany wcześniej projekt graficzny, integrujemy z panelem administracyjnym. Na tym etapie dokonujemy również integracji z systemami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania e-sklepu, tj. systemy magazynowe, e-płatności, kurierzy itp.)

4

Uzupełnienie asortymentu.

Świadczymy usługę uzupełnienia sklepu o asortyment, który będzie w nim sprzedawany. Możesz zlecić nam również przygotowanie packshotów swoich produktów.

5

Testy.

Przeprowadzenie wnikliwych testów wszystkich funkcjonalności, zarówno na wersji desktop, jak i urządzeniach mobilnych, jest bardzo ważnym etapem przed uruchomieniem e-sklepu. Pozwoli to na uniknięcie utraty potencjalnych klientów i zmniejszy liczbę porzuconych koszyków.

6

Wsparcie techniczne.

Niezależnie od wielkości każdy sklep internetowy powinien być regularnie aktualizowany i nadzorowany pod kątem poprawnego działania wszystkich funkcjonalności. W większości przypadków kilkugodzinne wsparcie dzienne powinno być wystarczające. Dzięki pakietom godzinowym możemy dostosować do Twoich potrzeb liczbę godzin przeznaczoną na prace developerskie.

Napisz do nas! posmakuj@hotchili.pl

Referencje.

Zaufało nam ponad 200 firm. Pracujemy dla startujących projektów, jak i dla liderów w swoich branżach.

Współpraca z hc digital obejmuje wsparcie naszej strony firmowej oraz sklepu online. Szerokie zaplecze usług oraz odpowiedzialny i kompetentny team są gwarantem realizacji wyznaczonych celów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Aleksandra

Export & Marketing Manager

Cenimy hotchili za współpracę, profesjonalizm, innowacyjność i elastyczność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając jednocześnie o wzorowe relacje z klientem.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Łukasz

Head of Marketing

Razem z Hotchili od 7 lat jesteśmy partnerami w zakresie działań digitalowych. W trakcie naszej współpracy HC digital efektywnie wspiera nas w realizacji kolejnych celów biznesowych i z łatwością dotrzymuje ustaleń.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Jakub Kłoczewski

Dyrektor Marketingu

Dotychczasowa współpraca z firmą hotchili pozwala nam polecić ją jako rzetelną i godną zaufania. Jakość usług całkowicie nas satysfakcjonuje i zachęca do dalszej współpracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Krzysztof Pykel

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemnością mogę polecić firmę do współpracy nawet przy najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach internetowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Piotr Michałowski

Brand Manager

Nasza współpraca od samego początku jest owocna, a przygotowane materiały zawsze odznaczają się wysokim poziomem graficznym i programistycznym.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Marcin

Departament Marketingu

Zgrany, kreatywny zespół profesjonalistów, który służy radą i bieżącym wsparciem. Nie sposób przegapić domową wręcz atmosferę panującą w hotchili.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Katarzyna

Associate Director

Hotchili jest naszym partnerem w zakresie marketingu internetowego i efektywnie wspiera nas w realizacji założonych celów biznesowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Roman

Marketing Manager

kropka
kropka

Wyceń projekt.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych realizacji lub potrzebujesz oferty na zaplanowane już działania, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio posmakuj@hotchili.pl

Zawsze możesz umówić się z nami na spotkanie, chętnie zaprezentujemy portfolio osobiście. Być może będzie to początek naszej długofalowej współpracy!  

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana.