Strona główna / Realizacje / Premium Rosa

Premium Rosa

Premium Rosa jest producentem i dystrybutorem prozdrowotnych soków NFC, syropów, napojów funkcjonalnych w postaci shotów, lemoniad, herbat funkcjonalnych oraz herbat dla dzieci i niemowląt. Premium Rosa to produkty najwyżej jakości, które pozytywnie wpływają na zdrowie konsumentów.

premium rosa
rosa strona

Strona internetowa.

Dla Premium Rosa opracowaliśmy kompleksowy projekt nowej strony wizerunkowej firmy oraz sklepu online. Prace rozpoczęliśmy od przygotowania makiet UX, następnie zaprojektowaliśmy warstwę graficzną nawiązującą do identyfikacji wizualnej i charakteru marki. Kolejnym etapem było wdrożenie programistyczne z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.

Na stronie zostały wyeksponowane najważniejsze informacje na temat firmy, katalog produktów, porady i przepisy oraz wpisy z kanałów social media. Strona wzbogacona została o delikatne animacje elementów graficznych tła oraz animacje produktowe w headerze. Strona oraz sklep wyposażone są w panele administracyjne (CMS), które pozwalają na pełne zarządzanie treściami oraz grafikami.

rosa sklep rosa sklep
rosa sklep rosa sklep

Typografia.

Skorzystaliśmy z fontu, który klient posiada w brandbooku marki. Dwie wersje kolorystyczne pozwoliły na zróżnicowanie przekazywanych treści.

Amsi Pro

Cond Black, Cond

Regular,

bold, Regular, XLight

Kolory.

Kolorystyka projektu ściśle związana z KV marki Premium Rosa.

#747474

#1E5C54

#9E9577

#E51937

Następna realizacja

Zapoznaj się z naszymi realizacjami.

Referencje.

Zaufało nam ponad 200 firm. Pracujemy dla startujących projektów, jak i dla liderów w swoich branżach.

Współpraca z hc digital obejmuje wsparcie naszej strony firmowej oraz sklepu online. Szerokie zaplecze usług oraz odpowiedzialny i kompetentny team są gwarantem realizacji wyznaczonych celów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Aleksandra

Export & Marketing Manager

Cenimy hotchili za współpracę, profesjonalizm, innowacyjność i elastyczność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając jednocześnie o wzorowe relacje z klientem.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Łukasz

Head of Marketing

Razem z Hotchili od 7 lat jesteśmy partnerami w zakresie działań digitalowych. W trakcie naszej współpracy HC digital efektywnie wspiera nas w realizacji kolejnych celów biznesowych i z łatwością dotrzymuje ustaleń.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Jakub Kłoczewski

Dyrektor Marketingu

Dotychczasowa współpraca z firmą hotchili pozwala nam polecić ją jako rzetelną i godną zaufania. Jakość usług całkowicie nas satysfakcjonuje i zachęca do dalszej współpracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Krzysztof Pykel

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemnością mogę polecić firmę do współpracy nawet przy najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach internetowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Piotr Michałowski

Brand Manager

Nasza współpraca od samego początku jest owocna, a przygotowane materiały zawsze odznaczają się wysokim poziomem graficznym i programistycznym.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Marcin

Departament Marketingu

Zgrany, kreatywny zespół profesjonalistów, który służy radą i bieżącym wsparciem. Nie sposób przegapić domową wręcz atmosferę panującą w hotchili.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Katarzyna

Associate Director

Hotchili jest naszym partnerem w zakresie marketingu internetowego i efektywnie wspiera nas w realizacji założonych celów biznesowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Roman

Marketing Manager

kropka
kropka

Wyceń projekt.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych realizacji lub potrzebujesz oferty na zaplanowane już działania, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio posmakuj@hotchili.pl

Zawsze możesz umówić się z nami na spotkanie, chętnie zaprezentujemy portfolio osobiście. Być może będzie to początek naszej długofalowej współpracy!  

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana.