Przygotowaliśmy nową odsłonę głównego serwisu internetowego Plusbank.pl. Charakteryzuje ją nowoczesny design oraz ulepszona nawigacja – oferta banku została przedstawiona w sposób bardziej intuicyjny i przyjazny dla jego klientów.
 
Szczególny nacisk położyliśmy na możliwość personalizacji serwisu i dostosowania jego poszczególnych elementów do potrzeb każdego z użytkowników.  Strona zapamiętuje indywidualne ustawienia każdego odwiedzającego. Dzięki temu klienci zyskują jeszcze szybszy dostęp do pozycji, z których najczęściej korzystają.
 
Serwis przygotowany został w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że dostosowuje się do rodzaju urządzenia, na którym jest wyświetlany. Miało to szczególne znaczenie ze względu na fakt, iż dużą grupę potencjalnych klientów banku stanowią klienci sieci Plus, często korzystający z dostępu do bankowości internetowej przy wykorzystaniu smartfonów i tabletów. Serwis jest nieustannie rozwijany o kolejne elementy, takie jak choćby formularz zakładania konta czy wnioski lokat on-line.