Rozwiązania dedykowane

Oprogramowanie dedykowane pozwala na
zautomatyzowanie wielu zadań, optymalizację pracy
zespołu czyniąc ją brdziej efektywną.

Rozwiązania dedykowane są jednocześnie elastyczne
i funkcjonalne, ponieważ pozwalają na maksymalne
wykorzystanie zasobów, zarówno sprzętowych,
jak i ludzkich.

computer

Projektujemy nowoczesne portale internetowe dla instytucji publicznych i firm. Dbamy o detale, użyteczność, dostępność oraz
wygodę korzystania. Posiadamy sprawdzone rozwiązania pozwalające na zarządzanie portalem przez rozbudowane zespoły redakcyjne.

Zalety systemów dedykowanych .

dopasowanie
do specyficznych
potrzeb konkretnego
przedsiębiorstwa
czy branży

możliwość integracji
z innymi systemami
i aplikacjami

rozwiązanie
dopasowane
do potrzeb
przedsiębiorstwa

możliwość
rozbudowy
o kolejne moduły

brak opłat i kosztów
abonamentowych

wpływ na
ostateczny
kształt systemu

dostosowanie do
procesów które
faktycznie zachodzą
w danym
przedsiębiorstwie

intuicyjny interfejs
użytkownika,
dostosowany
do wymogów
odbiorców systemu

Portale internetowe zgodne ze standardem WCAG 2.1 .

picture1

Indywidualna
szata
graficzna .

w pełni autorski, dedykowany, nowoczesny projekt graficzny

picture2

RWD .

wszystkie nasze realizacje zbudowane są w nowych technologiach, które doskonale współpracują z urządzeniami mobilnymi tj.: smartfon, tablet, smart TV

picture3

CMS .

zbudowaliśmy od podstaw nowoczesny system zarządzania treścią, który pozwala szybko i sprawnie zarządzać portalem internetowym

picture4

Pozycjonowanie .

każdy portal w naszym portfolio to rozwiązanie zoptymalizowane pod kątem dostępności treści dla wyszukiwarek - optymalizacja SEO

picture5

Profesjonalnie
opracowane
treści .

dbamy o jakość merytorycznej strony internetowej. Redagujemy poprawne, zrozumiałe treści, które absorbują czytelników.

picture6

Opieka nad
stroną .

jesteśmy agencją interaktywną, która działa szeroko, możesz powierzyć nam kompleksowe działania marketingowe, w tym bieżącą obsługę, promocję, wsparcie portalu internetowego.

Zapoznaj się z etapami projektu .

1

Brief i wyznaczenie celu systemu .

Etap przekazania przez Klienta założeń projektu, jego celów, w sposób zrozumiały przez obie zainteresowane strony. Im lepiej zespół pozna potrzeby i zakres prac projektowych, tym dokładniej jest w stanie wyestymować czas wykonania projektu.

2

Projekt architektury informacji .

Określamy komponenty, środowisko pracy oraz reguły ustalające sposób budowy systemu oraz jego rozwoju. Dobra architektura oprogramowania jest gwarantem niezawodności elastyczności przy rozbudowie oraz bezpieczeństwa. Celem nadrzędnym jest stworzenie systemu, który będzie działał zgodnie z oczekiwaniami.

3

Projekt makiet UX .

Makiety funkcjonalne UX (user experience) są prototypem systemu, którego mechanizmy zostały opisane w architekturze informacji. Pokazują rozmieszczenie poszczególnych elementów (menu, slider, treści, formularz, wyszukiwarka, panel logowania/rejestracji itp.) oraz definiują działanie poszczególnych modułów. Dają możliwość zweryfikowania i dopracowania koncepcji przed etapem produkcji.

4

Projekt UI/GUI .

Projekt graficzny interfejsu, który jest odpowiedzialny za interakcję z użytkownikiem. Celem projektu jest uzyskanie takiego efektu aby interfejs użytkownika był czytelny (np. wzbogacony o ikonografię) intuicyjny, estetyczny. Powinien być „niewidzialny” dla użytkownika.

5

Programowanie .

6

Wdrożenie systemu .

7

Testy serwisu .

8

Wprowadzenie treści .

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną wycenę posmakuj@hotchili.pl

Referencje.

Zaufało nam ponad 200 firm. Pracujemy dla startujących projektów, jak i dla liderów w swoich branżach.

Współpraca z hc digital obejmuje wsparcie naszej strony firmowej oraz sklepu online. Szerokie zaplecze usług oraz odpowiedzialny i kompetentny team są gwarantem realizacji wyznaczonych celów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Aleksandra

Export & Marketing Manager

Cenimy hotchili za współpracę, profesjonalizm, innowacyjność i elastyczność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając jednocześnie o wzorowe relacje z klientem.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Łukasz

Head of Marketing

Razem z Hotchili od 7 lat jesteśmy partnerami w zakresie działań digitalowych. W trakcie naszej współpracy HC digital efektywnie wspiera nas w realizacji kolejnych celów biznesowych i z łatwością dotrzymuje ustaleń.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Jakub Kłoczewski

Dyrektor Marketingu

Dotychczasowa współpraca z firmą hotchili pozwala nam polecić ją jako rzetelną i godną zaufania. Jakość usług całkowicie nas satysfakcjonuje i zachęca do dalszej współpracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Krzysztof Pykel

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemnością mogę polecić firmę do współpracy nawet przy najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach internetowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Piotr Michałowski

Brand Manager

Nasza współpraca od samego początku jest owocna, a przygotowane materiały zawsze odznaczają się wysokim poziomem graficznym i programistycznym.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Marcin

Departament Marketingu

Zgrany, kreatywny zespół profesjonalistów, który służy radą i bieżącym wsparciem. Nie sposób przegapić domową wręcz atmosferę panującą w hotchili.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Katarzyna

Associate Director

Hotchili jest naszym partnerem w zakresie marketingu internetowego i efektywnie wspiera nas w realizacji założonych celów biznesowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Roman

Marketing Manager

kropka
kropka

Wyceń projekt.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych realizacji lub potrzebujesz oferty na zaplanowane już działania, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio posmakuj@hotchili.pl

Zawsze możesz umówić się z nami na spotkanie, chętnie zaprezentujemy portfolio osobiście. Być może będzie to początek naszej długofalowej współpracy!  

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana.