Promuj skutecznie swoją markę

emotikonka uśmiech emotikonka uśmiech emotikonka uśmiech emotikonka like emotikonka like emotikonka serce emotikonka serce emotikonka serce telefon

Media społecznościowe pozwalają kreować wizerunek, zwiększają zasięgi, sprawiają, że docieramy do potencjalnych klientów. Obecnie marketing internetowy nie istnieje bez kanałów socialmediowych. Platformy online błyskawicznie rozprzestrzeniają informacje, a skuteczne promowanie wyłapuje z tłumu odbiorców nasze docelowe grupy. Kanały społecznościowe to obowiązkowy punkt w strategii nawet najmniejszych firm, który pozwala na zażyłą relację z klientem.

Etapy współpracy.

Przed rozpoczęciem działań online Klient przekazuje zgromadzone materiały i informacje dotyczące prowadzonych akcji. Kolejno kształtujemy komunikację, jaką będziemy prowadzić w ramach różnych profili (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest etc.). Później spotykamy się z Klientem, by omówić strategię działania, doprecyzować harmonogram publikacji, a także, by określić najważniejsze cechy i charakter języka i zakres publikowanych treści. Współpracujemy na zasadzie sprintów tygodniowych lub w dowolnie dopasowanych odstępach czasowych. Obowiązuje nas comiesięczny raport rozliczający nasze działania.

1
Icons / Icon 2 Created with Sketch.

Strategia.

Obsługa profili to przede wszystkim przemyślana długoterminowa strategia. Na tym etapie wyznaczamy kluczowe cele, grupy doceloweoraz tematykę publikacji.

2
Icons / Icon 4 Created with Sketch.

Dostosowanie wyglądu.

Opracowujemy wygląd i design konta lub platformy. Dopasowujemy zdjęcie profilowe, fotografię w tle, pracujemy nad spójnym wyglądem strony.

3

Uzupełnienie profilu.

Na profilu firmy wprowadzimy wszystkie niezbędne informacje: nazwę, adres siedziby, linkowanie stron, numery kontaktowe, godziny otwarcia itp.

4

Prowadzenie fanpage’a.

Ciągłość komunikacji i systematyczne publikowanie to clou pomyślnie prowadzonego profilu. Przed rozpoczęciem działań ustalimy, na ilu profilachi kontach chcesz być widoczny oraz wg jakiego grafiku pragniesz publikować.

5

Komunikacja z fanami.

Bieżące odpowiadanie na niełatwe pytania, komentarze, posty, udostępnienia i wiadomości to nasza specjalność. Dopasujemy styl i język do grupy odbiorców i zaoszczędzimy Twój czas i nerwy.

6
Icons / Icon 3 Created with Sketch.

Nowi fani.

Nie kupujemy like’ów ani obserwatorów. Tworzymy angażujące treści i przyciągający content. Nie straszne nam nieszablonowe posty, quizy, ankietyi konkursy!

7

Kampanie reklamowe.

Odpłatne promowanie pozwala stale poszerzać kręgi odbiorców. Przed startem współpracy kalkulujemy rozmiary podejmowanych działań, kształtujemy poszczególne reklamy, wspólnie ustalamy cele.

8

Akcje promocyjne.

Wymyślamy, tworzymy i przeprowadzamy złożone akcje promocyjne. Czuwamy nad różnymi etapami kampanii i pozostajemy responsywni względem obserwatorów, trzymając rękę na pulsie.

9

Raportowanie.

Sięgamy do różnych programów i narzędzi pozwalających na badanie uzyskiwanych wyników marki. Systematycznie gromadzimy i dokładnie analizujemy dane. Każdy miesiąc zamykamy pieczołowicie przygotowanym raportemi spotkaniem aktualizującym potencjalne cele.

Powyższe etapy współpracy pozwalają nam na utrzymywanie stałego kontaktu z Tobą dzięki czemu nasza współpraca jest stabilna, systematyczna i jest gwarantem Twojego zadowolenia.

Napisz do nas! posmakuj@hotchili.pl

Referencje.

Zaufało nam ponad 200 firm. Pracujemy dla startujących projektów, jak i dla liderów w swoich branżach.

Współpraca z hc digital obejmuje wsparcie naszej strony firmowej oraz sklepu online. Szerokie zaplecze usług oraz odpowiedzialny i kompetentny team są gwarantem realizacji wyznaczonych celów.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Aleksandra

Export & Marketing Manager

Cenimy hotchili za współpracę, profesjonalizm, innowacyjność i elastyczność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając jednocześnie o wzorowe relacje z klientem.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Łukasz

Head of Marketing

Razem z Hotchili od 7 lat jesteśmy partnerami w zakresie działań digitalowych. W trakcie naszej współpracy HC digital efektywnie wspiera nas w realizacji kolejnych celów biznesowych i z łatwością dotrzymuje ustaleń.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Jakub Kłoczewski

Dyrektor Marketingu

Dotychczasowa współpraca z firmą hotchili pozwala nam polecić ją jako rzetelną i godną zaufania. Jakość usług całkowicie nas satysfakcjonuje i zachęca do dalszej współpracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Krzysztof Pykel

Dyrektor Zarządzający

Z przyjemnością mogę polecić firmę do współpracy nawet przy najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach internetowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Piotr Michałowski

Brand Manager

Nasza współpraca od samego początku jest owocna, a przygotowane materiały zawsze odznaczają się wysokim poziomem graficznym i programistycznym.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Marcin

Departament Marketingu

Zgrany, kreatywny zespół profesjonalistów, który służy radą i bieżącym wsparciem. Nie sposób przegapić domową wręcz atmosferę panującą w hotchili.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Katarzyna

Associate Director

Hotchili jest naszym partnerem w zakresie marketingu internetowego i efektywnie wspiera nas w realizacji założonych celów biznesowych.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
smeo

Roman

Marketing Manager

kropka
kropka

Wyceń projekt.

Jeśli zainteresowała Cię któraś z naszych realizacji lub potrzebujesz oferty na zaplanowane już działania, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio posmakuj@hotchili.pl

Zawsze możesz umówić się z nami na spotkanie, chętnie zaprezentujemy portfolio osobiście. Być może będzie to początek naszej długofalowej współpracy!  

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana.